Śpiewać każdy może...

Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze szkoła podstawowa była ośmioklasowa, prowadziłem w niej chór. Po wielu latach postanowiłem wrócić do tego, bo sprawia to ogromną przyjemność i daje niesamowitą frajdę ze wspólnego śpiewania.

Liczyłem, że dziewczyny, dziś już Panie, które kiedyś śpiewały w szkolnym chórze, skuszą się i zechcą do tego wrócić. Muszę przyznać, że trochę się przeliczyłem, bo poza Agatą, z tamtego chóru nie ma nikogo;(.

Dlatego tym większe podziękowania kieruję do tych osób, u których radość wspólnego śpiewania, chóralnego śpiewania zwyciężyła jakiś wewnętrzny opór, jakiś strach, że "może już nie potrafię, może głos nie ten..."

Tworzymy chór amatorski, gdzie każdy, kto ma poczucie rytmu i słuch, spokojnie da sobie radę. Rozrzut wiekowy w chórze też jest ogromny- są nastolatki, jak i osoby w kwiecie wieku, więc każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Piszę ten tekst, bo wierzę, że w Brześciu są osoby, które chciałyby śpiewać. Co prawda chór to zupełnie inny rodzaj śpiewania, różni się od tzw. muzyki popularnej, ale wierzcie mi- współbrzmienie wielu dźwięków daje niesamowite wrażenie, nie tylko u tych, którzy słuchają, ale również dla tych, którzy śpiewają. Pokażcie się, przyjdzie chociaż na jedną próbę, z ciekawości...

W każdy poniedziałek, w godzinach 18.30-20.30 zapraszam serdecznie.

chór

 

Nowszy wpis Wyniki sondy
Starszy wpis Wybory prezydenckie- na kogo zagłosujesz?

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%