Wracam...

Zobaczyłem, że mój ostatni wpis pochodził z sierpnia, a jutro już październik, i przyznaję- troszkę mnie to przeraziło. Czyżbym nie miał o czym pisać? Straciłem wenę? A może po prostu już mi się nie chce? Przemyślałem temat i doszedłem do wniosku, że po części na każde z tych pytań musiałbym odpowiedzieć, że częściowo tak, ale nie do końca. Przeczytałem kilka ostatnich tekstów, ani gorsze, ani lepsze od pozostałych, jedyne, czego mi w nich brakuje, to Waszych komentarzy.

Nie wiem, co takiego się stało, że czytelnicy mojej strony przestali komentować moje wpisy. Czyżby wpłynął na to wymóg rejestracji? Tych, którzy się "odważyli" podać swojego maila i pisać, jest kilku, choć też od dawna milczą ;(.

W związku z tym mam do Was prośbę, do Was, czyli do czytelników mojej strony.Chciałbym zaproponować Wam współpracę, tak, by w dłuższej lub krótszej perspektywie czasowej przekształcić moją stronę w mini portal brzeski. Wiem, jest facebook, tam większość pisze, tam się "spotyka", ale- chyba można spróbować, prawda?

Chciałbym do tego dołożyć informacje video, może radio internetowe...

Czekam na chętnych, czekam na takie osoby, którym się po prostu chce rozwijać swoje talenty, hobby, zamiłowania... Tematów jest wiele, oczywiście podstawą będzie nasza gmina, jej rozwój, śledzenie działań jej władz, itp.

Mail jest na stronie, numer telefonu też...Chciałbym zacząć nowy rozdział w "życiu" tej strony. Pierwszym krokiem był artykuł Radka Muszyńskiego, czas zrobić kolejny krok.

Nowszy wpis Nie dzielić skóry na niedźwiedziu...
Starszy wpis Rzecz o zmianach- Radosław Muszyński

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%