Dworzec- "wizytówka gminy

Nietrudno było , zgadnąć, jakie będą wyniki sondy. Temat rozwinął się bardzo na fb, ponieważ "dworzec", a raczej przystanek autobusowy nie spełniał swojej podstawowej funkcji- po zmroku mogliśmy się w nim poczuć jak w starożytnym Egipcie, gdyż i tam, i tu panowały "egipskie ciemności". Na szczęście dyskusja na forum fb pomogła, miejsce jest już wieczorem oświetlone.

Nie zmienia to jednak faktu, że ów budynek, jak na XXI wiek, architektonicznie raczej odstaje. Miał być "multimedialny"( to nie moje słowa, tylko cytat z kampanii wyborczej Wojciecha Zawidzkiego), sądzę jednak, że zarówno mnie, jak i większości mieszkańców wystarczyłby taki, żeby nie trzeba było się za niego wstydzić.

Pan Tomasz Chymkowski podał informację, że projekt modernizacji i przebudowy jest na ukończeniu. To cieszy, zgodnie z zasadą, lepiej późno niż wcale. Przy okazji prośba- panie Tomku, czy może Pan podesłać projekt, tak, by mieszkańcy mogli się z nim zapoznać? Najprościej zamieścić projekt na fb, wtedy dotrze do wszystkich zainteresowanych.

A wyniki sondy są następujące-

  • prawie 70% ankietowanych uważa, że w obecnym stanie dworzec nie jest wizytówką gminy
  • prawie 30% sądzi, że jest, choć mógłby wyglądać lepiej, bardziej estetycznie
Nowszy wpis Hej, młodzi, gdzie jesteście???
Starszy wpis Wygląd naszego miasta

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Na którego z poniższych kandydatów oddasz swój głos?
Tomasza Chymkowskiego41.86%
Pawła Małasa23.2%
Jarosława Najberga34.94%