Dekoracje świąteczne w naszym mieście...

tym razem bardzo pozytywnie zaskoczyły, myślę, że nie tylko mnie. Co prawda ankietowani domagają się jeszcze więcej, ale sądzę, że władze naszego miasta w tym roku wywiązały się z tego zadania bardzo dobrze. 20% osób biorących udział w ankiecie stwierdziło, że dekoracje świąteczne im się podobają.

Ponad 24% uważa, że są super!

Dla 46% biorących udział w ankiecie dekoracje nie są złe, ale oczekują na więcej.

Tylko 7% uznało, że wystrój naszego miasta im się nie podoba.

Zapraszam wszystkich na wieczorny spacer( spora część mieszkańców już to uczyniła), warto zrobić sobie fotkę w świątecznej scenerii, jeżeli mają Państwo ochotę, zapraszam do przesłania zdjęć, zamieszczę na stronie.

bombka

Nowszy wpis Święta, święta.
Starszy wpis Kiedy słyszę- Polska...

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%