Osobowość roku 2016

Przeczytałem aktualne wyniki i jestem bardzo dumny z tego, że wśród nominowanych w kategorii "kultura" są aż trzy dziewczyny z naszej gminy, w kolejności wg oddanych głosów- Natalia Mrozińska, mistrzyni świata w tańcu( z którą zrobiłem wywiad, tu można go przeczytać), Agata Kubajka- dyrektor BCK, kiedyś moja uczennica, dziś moja szefowa, która rozwija pasję śpiewania wśród mieszkańców Brześcia Kujawskiego poprzez organizację koncertów, Anna Kozicka- dyrektor brzeskiej biblioteki, która odkryła na nowo Brześć dla fanów Pana Samochodzika.

Nasze trzy panie zdecydowanie prowadzą wśród nominowanych w tej kategorii z terenu powiatu włocławskiego. Dziewczyny, kibicuję Wam wszystkim, na każdą oddałem głos, do czego zachęcam wszystkich mieszkańców naszej i nie tylko naszej gminy.

Czytam jednak dalej i ...

W kategorii "samorząd i społeczność lokalna" widzę nazwisko Burmistrza Brześcia Kujawskiego. Niestety, tu raczej powodów do radości nie ma, liczba głosów oddana na Wojciecha Zawidzkiego nie powala na kolana. Po przeczytaniu uzasadnienia, napisałem do osoby odpowiedzialnej za organizację plebiscytu na "Osobowość Roku 2016" z zapytaniem, kto zgłosił kandydaturę brzeskiego Burmistrza. Okazało się, że to Kapituła Redakcyjna "Gazety Pomorskiej".

Cóż...Zachęcam do przeczytania i dyskusji.

osobowosc-roku

Nowszy wpis Poszukuję...
Starszy wpis Zmiana reguł, która...

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%