Public relation by Brześć

Zaiste, w dziedzinie PR brzeskie władze nie mają sobie równych. Wystarczy prześledzić lokalne media ( choć moim zdaniem użycie słowa "media" jest lekkim nadużyciem), by zauważyć, z pewną dozą ironii, że jednym wydarzeniem można "podkręcać" brzeską społeczność przez...3 lata :).

Niemożliwe? Nieprawda? To proszę.

Rok 2016- https://ddwloclawek.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/575_brzesc/21276_juz_wiadomo_jak_bedzie_wygladac_nowe_centrum_kultury.html dowiadujemy się, jak będzie wyglądać nowe centrum kultury, ile m2, że strażacy, muzeum, sala widowiskowa, etc....

Mija rok.... Rok 2017- http://www.pomorska.pl/wiadomosci/wloclawek/a/w-brzesciu-kujawskim-powstanie-nowy-dom-kultury-i-siedziba-osp,11863544/ dowiadujemy się, że... powstanie nowe centrum kultury, ile m2, że strażacy, muzeum, sala widowiskowa, etc... Tak z czystej złośliwości- to ten sam, co rok temu, czy o czymś nowym mowa?

Mija rok... Rok 2018- http://promocjewloclawskie.pl/brzesc-kujawski/trwaja-prace-nad-nowoczesnym-centrum-kultury-w-brzesciu-kujawskim dowiadujemy się, że ...powstanie nowe centrum kultury, ile m2, że strażacy, muzeum, sala widowiskowa, etc...

To już nie złośliwość, bo sądzę, że każdy mieszkaniec naszej gminy czeka na owe centrum kultury. Po co więc marnować pieniądze na powielanie tego samego tekstu przez kolejne trzy lata? "Koń, jaki jest, każdy widzi"- jak się rozpoczną prace nad jego budową, każdy zauważy, i na pewno każdy skorzysta( ba, sam to zrobię!), jak już będzie funkcjonował, nie marnujcie więc, szanowni włodarze naszej gminy ani czasu, ani pieniędzy na zabiegi "pijarowe". Bo nadmuchiwanie balonika przez trzy kolejne lata, to już lekki obciach.

gok

Nowszy wpis Lepiej, czyli...gorzej.
Starszy wpis Związkowe "bicie piany"

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%