Wybory 2018...

Powyborczy kurz powoli opada. Niedługo wzniecimy go znowu, przed nami druga tura wyborów burmistrza. Wszystkim kandydatom na radnych, a szczególnie wyborcom serdecznie gratuluję. Małymi kroczkami demokracja trafia do nas, jesteśmy coraz bardziej świadomi, że lepiej samemu iść na wybory i oddać głos, niż później narzekać, że ktoś, kogo nie chcieliśmy, został wybrany. Sporo przetasowań nastąpi w Radzie Miejskiej. To bardzo dobrze. Chciałbym odnieść się do wyników wyboru burmistrza i zestawić je z sondą, w której braliście Państwo udział. Wyniki przedstawiają się następująco.

wyniki-51

Ocena wyników należy do Państwa. Chciałbym pogratulować wszystkim kandydatom na najważniejszy urząd w naszym mieście. Cieszy mnie wynik Pana Tomasza Chymkowskiego, któremu zaufałem i udzieliłem swojego poparcie. Mam nadzieję, Tomku, że jesteś przygotowany na drugie starcie? Dobra, dobra, wiem, że jesteś, retorycznie pytam :).

Gratuluję Panu Pawłowi Małasowi. Okazał się godnym przeciwnikiem, który pokazał determinację w dążeniu do celu.

Czeka nas druga tura wyborów. Za dwa tygodnie lokale wyborcze niech zapełnią się jak w Warszawie. Za dwa tygodnie wybierzemy Burmistrza Brześcia Kujawskiego, który przez 5 kolejnych lat będzie rządził naszym miastem. Nie wybieramy już radnych powiatowych ani wojewódzkich, idziemy oddać głos tylko i wyłącznie w sprawie przyszłości naszego miasta i naszej gminy.

Serdecznie zapraszam.

P.S. To jeszcze nie jest moje ostatnie słowo :)

Nowszy wpis Przeklęty, kto został nauczycielem
Starszy wpis Polityka jak..piłka nożna

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%