Po lekturze "Wiadomości z grodu Łokietka"

Przeczytałem brzeski periodyk z zaciekawieniem. Pióra pana Leszka Ołdyńskiego tekst o przedsiębiorcy, pośle i burmistrzu bardzo mi się spodobał. Nie wiedziałem, panie Leszku, i chylę czoła, że posługuje się pan -zapatrzony na co dzień w przepisy, paragrafy, kodeksy itp. nudziarstwa- literackim językiem. Ciekaw jestem, czy będzie riposta, zarówno ze strony pana posła, jak i rzeczonego przedsiębiorcy. W ogóle dość ciekawie wygląda ów spór, musi być dość poważny, skoro zaangażował się weń poseł Rzeczpospolitej-). Mam nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi i dowiemy się, po czyjej stronie była racja.

A propos pana posła, a ściślej rzecz biorąc partii, którą reprezentuje, a której do niedawna byłem członkiem. Ze smutkiem przeczytałem we "Wprost", iż moja była partia chciała w bardzo krótkim czasie powiększyć swe szeregi o prawie 4 i pół tysiąca członków. Oczywiście- tylko na papierze, wszak zbliżają się wybory wewnętrzne w PO, a ponieważ wygrywa ten, kto ma więcej głosów, ktoś wpadł na pomysł, aby tych głosów- niestety w sposób niezbyt uczciwy- mieć więcej.  I mimo, że PO to już nie moja partia, jest mi przykro z tego powodu.

Co prawda nie w "Wiadomościach z...", ale na stronie internetowej naszego klubu piłkarskiego  "Łokietek" przeczytałem, że po  10. latach żegna się z funkcją prezesa Dariusz Lewandowski. To już tyle lat popularny "Kostek" szefował brzeskiemu klubowi? Czas szybko płynie... Gratulacje, Darku, wielkie dzięki za tak długą wytrwałość w pracy na rzecz sportu w Brześciu, były chwile, kiedy robiliśmy pewne przedsięwzięcia wspólnie, pamiętasz ?

Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie inwestycji na dawnej "targowicy". Plany Urzędu są bardzo ambitne, oby się ziściły.

Nowszy wpis (wreszcie)Mamy Orlika!
Starszy wpis Szkolne reminescencje

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%