Po lekturze "Wiadomości z grodu Łokietka"

Przeczytałem brzeski periodyk z zaciekawieniem. Pióra pana Leszka Ołdyńskiego tekst o przedsiębiorcy, pośle i burmistrzu bardzo mi się spodobał. Nie wiedziałem, panie Leszku, i chylę czoła, że posługuje się pan -zapatrzony na co dzień w przepisy, paragrafy, kodeksy itp. nudziarstwa- literackim językiem. Ciekaw jestem, czy będzie riposta, zarówno ze strony pana posła, jak i rzeczonego przedsiębiorcy. W ogóle dość ciekawie wygląda ów spór, musi być dość poważny, skoro zaangażował się weń poseł Rzeczpospolitej-). Mam nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi i dowiemy się, po czyjej stronie była racja.

A propos pana posła, a ściślej rzecz biorąc partii, którą reprezentuje, a której do niedawna byłem członkiem. Ze smutkiem przeczytałem we "Wprost", iż moja była partia chciała w bardzo krótkim czasie powiększyć swe szeregi o prawie 4 i pół tysiąca członków. Oczywiście- tylko na papierze, wszak zbliżają się wybory wewnętrzne w PO, a ponieważ wygrywa ten, kto ma więcej głosów, ktoś wpadł na pomysł, aby tych głosów- niestety w sposób niezbyt uczciwy- mieć więcej.  I mimo, że PO to już nie moja partia, jest mi przykro z tego powodu.

Co prawda nie w "Wiadomościach z...", ale na stronie internetowej naszego klubu piłkarskiego  "Łokietek" przeczytałem, że po  10. latach żegna się z funkcją prezesa Dariusz Lewandowski. To już tyle lat popularny "Kostek" szefował brzeskiemu klubowi? Czas szybko płynie... Gratulacje, Darku, wielkie dzięki za tak długą wytrwałość w pracy na rzecz sportu w Brześciu, były chwile, kiedy robiliśmy pewne przedsięwzięcia wspólnie, pamiętasz ?

Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie inwestycji na dawnej "targowicy". Plany Urzędu są bardzo ambitne, oby się ziściły.

Nowszy wpis (wreszcie)Mamy Orlika!
Starszy wpis Szkolne reminescencje

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Kto- Twoim zdaniem- ma szansę zostać Burmistrzem Brześcia Kujawskiego?