Bez polityki ;)

Właśnie tak... Zajmowałem się nią ponad 20 lat, doprowadziłem do "wysadzenia z siodła" jednego Burmistrza, przyłożyłem ręki do wyboru drugiego, byłem współtwórcą zmian w naszym mieście, pełniłem różne funkcje, dałem się skusić PO...

Koniec z tym.

Dziś zbliżam się do półwiecza, przewartościowałem swoje życie. Mam inne priorytety. Rodzina, muzyka- to jest to, co mnie w tej chwili zajmuje. Gram w zespole, piszę piosenki, koncertuję...Spełniam się. Dobrze mi z tym.

Profil strony ulegnie zmianie. Będzie bardziej kulturalno- społeczny. Niekoniecznie dotyczący Brześcia. Ze smutkiem to stwierdzam, że moje rodzinne miasto nie jest warte mszy. Możecie się na mnie obrazić za takie stwierdzenie, jednak nie doszukujcie się w tym stwierdzeniu drugiego dna, tak to czuję, co nie znaczy, że nadal nie będę na rzecz tego miasta i mieszkańców pracował.

Bacznie będę przyglądał się brzeskiej scenie politycznej, licząc, że w końcu pojawi się na niej ktoś, o kim powiem- to jest to! Naszemu miastu potrzeba w tej dziedzinie świeżej krwi.

I to byłoby tyle nowego entree...

Kategorie wpisów

Sonda

Zobacz wszystkie

Postanowienia noworoczne... Składasz czy nie?
TAK0%
NIE100%